Podružnica Griblje

V šolskem letu 2022/2023 je na šoli 15 učencev.

Pouk poteka v dveh kombinirani oddelkih. Učence 1., 2. in 3. razreda poučujeta Branka Weiss in Ana Kočevar, učence 4. in 5. razreda pa Jana Štajdohar. Tuj jezik angleščina poučuje David Štefanič, glasbeno umetnost in podaljšano bivanje pa Metka Čadonič.

Preberite več …

Dogodki

VESELJE NA SNEGU NA PŠ GRIBLJE

VESELJE NA SNEGU NA PŠ GRIBLJE

V petek, 27. 1. 2023, tik pred počitnicami, smo se učenci PŠ Griblje odpravili na športni dan. Pripravili smo vse potrebno za na sneg; oblačila, obutev, sankaške pripomočke, in veseli odšli na hrib v bližini šole. Sneg je bil ravno pravšnji za veselo spuščanje navzdol...

Sodelovanje v vseslovenskem spletnem kvizu,

Sodelovanje v vseslovenskem spletnem kvizu,

Spoštovani starši. Dandanes, ko si dela in učenja več ne predstavljamo brez uporabe interneta, je zelo pomembno, da znamo nadzorovati njegovo prisotnost in način uporabe, prepoznati njegove pasti ter uporabo po potrebi tudi omejiti oziroma nadzorovati. Trendu najbolj...

PRIKUPNI SNEŽAKI NA DRSALIŠČU

PRIKUPNI SNEŽAKI NA DRSALIŠČU

V sredo 25. 1. 2023 smo na PŠ Griblje pri jutranjem varstvu z voščenkami in z vodenimi barvami ustvarili prikupnega snežaka, ki uživa v drsanju in v zimskih dogodivščinah. Učenci so bili nad delom zelo navdušeni, veseli in igrivi. Komaj so dočakali prve bele snežinke...

OBISKAL NAS JE BOŽIČEK 

OBISKAL NAS JE BOŽIČEK 

V sredo, 21. 12. 2022, smo si na PŠ Griblje pričarali praznično vzdušje. Podali smo se na popotovanje z jelenčkom Rudolfom, da bi poiskali Božička. A nas je le-ta presenetil in prišel k nam. Prinesel nam je darilca in nam zaželel lepe praznike ter vse dobro v novem...

OBVESTILO

OBVESTILO

Obveščamo vas, da bo v petek, 23. 12. 2022, zaključek pouka potekal drugače kot običajno.  MATIČNA ŠOLA - 6. do 9. r in SREDNJA ŠOLA - 5. c in 4. r  Dejavnosti na šoli se bodo zaključile po 5. šolski uri. To je ob 12.40. Kosilo bo organizirano za...

Uspešni na šolskem tekmovanju BOBER

Uspešni na šolskem tekmovanju BOBER

Za nami je šolsko tekmovanje ACM Bober. V letošnjem šolskem letu je na šolskem tekmovanju ACM Bober skupaj tekmovalo 30.226 tekmovalcev, in sicer 14.898 na tekmovanju Boberček (2.–5. razred) ter 8.760 na tekmovanju Mladi bober (6.–9. razred), potekalo je med 7. 11. in...

Kulturni dan – Povodni mož Ambrož 

Kulturni dan – Povodni mož Ambrož 

V četrtek, 1. decembra 2022, so si učenci od 1. do 5. razreda v Kulturnem centru Semič ogledali predstavo Povodni mož Ambrož. Predstava je bila malo drugačna, kot smo jih vajeni – zelo zvočna in ritmična. Učenci so prepoznavali zmožnost zvokov, ki jih oddajajo navadne...

TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK NA PŠ GRIBLJE 

TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK NA PŠ GRIBLJE 

lje izvedli tradicionalni slovenski zajtrk. Pripravili smo mize, se posedli kot ena velika družina in si postregli z domačimi dobrotami – kruhom, maslom, medom in mlekom. Ob tem smo se pogovarjali o pomenu doma pridelane hrane in o pomembnosti čebel.  Ob koncu...

GOZD V JESENI

GOZD V JESENI

V torek 8. 11. 2022 smo se z učenci od 1.- 3. razreda odpravili v bližnji gozd. Spoznali so, katere gozdove imamo pri nas in opazovali jesenske plodove. Na poti po gozdu, ko je posijalo sonce, smo opazili zanimive pajkove mreže. Z veseljem so nabirali različne liste...

Hitri kontakt

OŠ Loka Črnomelj
Kidričeva 18
8340 Črnomelj
T: (07) 35 69 230
E: info@os-loka-crnomelj.si

Poslovna hiša Stratus
1. triada
T: 040 763 860

Varna raba interneta