Podružnica Griblje

V šolskem letu 2022/2023 je na šoli 15 učencev.

Pouk poteka v dveh kombinirani oddelkih. Učence 1., 2. in 3. razreda poučujeta Branka Weiss in Ana Kočevar, učence 4. in 5. razreda pa Jana Štajdohar. Tuj jezik angleščina poučuje David Štefanič, glasbeno umetnost in podaljšano bivanje pa Metka Čadonič.

Preberite več …

Dogodki

Voda iz vodovoda NI PITNA

Voda iz vodovoda NI PITNA

Spoštovani starši! S Komunale Črnomelj so nam sporočili, da voda iz vodovodnega zajetja, ki napaja tudi našo šolo, ni pitna brez prekuhavanja. Prosim, da se z otroki pogovorite, naj do preklica ne pijejo vode iz vodovoda. V kuhinji jo bodo prekuhali in naredili sok...

Župančičeva bralna značka 2022/2023

Župančičeva bralna značka 2022/2023

Dragi učenci, starši in mentorji branja! S ponedeljkom, 19. 9. 2022, pričnemo z opravljanjem Župančičeve bralne značke. Možnost opravljanja obveznosti o prebranih knjigah bo potekalo do konec aprila. Učenci, ki bodo opravili vse dolžnosti Župančičeve bralne značke, se...

ŠPORTNI DAN 1. TRIADE 

ŠPORTNI DAN 1. TRIADE 

V torek, 6. 9. 2022, smo imeli učenci 1. triade (OŠ Loka Črnomelj, PŠ Griblje in PŠ Adlešiči) prav poseben športni dan. Obiskali so nas trenerji in športniki osmih črnomaljskih športnih klubov, ki so nam prijazno predstavili vsak svoj šport. To so bili:  Športno...

Portal LOPOLIS za starše – šolsko leto 2022-2023

Portal LOPOLIS za starše – šolsko leto 2022-2023

Spoštovani starši! Pri vodenju evidenc o vzgojno-izobraževalnem delu na šoli uporabljamo program Lo.Polis. Sestavni del programa je tudi portal za starše, ki se je v lanskem šolskem letu temeljito posodobil, dodane so nove vsebine, do portala pa lahko dostopate preko...

SPREJEM PRVOŠOLČKOV NA PŠ GRIBLJE 

SPREJEM PRVOŠOLČKOV NA PŠ GRIBLJE 

V četrtek, 1. septembra 2022, smo na PŠ Griblje slavnostno sprejeli pet prvošolčkov. Tako kot je pri nas v navadi, je bila njihova prva naloga prestop traku na vratih v učilnico, kjer so jih ponosno pričakali starejši sošolci ter jim podelili diplome ob vstopu v šolo....

OB PRVEM ŠOLSKEM DNEVU

Dragi učenci, spoštovani starši! Prazne učilnice in hodnike bo po dveh mesecih napolnil otroški smeh. Upam, da ste si odpočili, da ste počitnice preživeli kreativno in zabavno ter da ste si nabrali dovolj moči za novo šolsko leto. Vsako leto nam prinaša nove izzive in...

SREČANJE STARODOBNIH KOLES NA PŠ GRIBLJE

SREČANJE STARODOBNIH KOLES NA PŠ GRIBLJE

V soboto, 9. 7. 2022, je kolesarska sekcija Torpedo iz Gribelj, priredila srečanje in kolesarjenje s starodobnimi kolesi. Srečanja se je udeležilo več kot 50 oldtimerjev iz cele Slovenije. Prikolesarili so tudi do naše podružnične šole, kjer so si ogledali učno uro po...

PETOŠOLCI OŠ LOKA ČRNOMELJ NA DEBELEM RTIČU

PETOŠOLCI OŠ LOKA ČRNOMELJ NA DEBELEM RTIČU

Petošolci osnovne šole Loka Črnomelj in podružnic od 19. 6. 2022 bivamo na Debelem rtiču, kjer poteka plavalna šola v naravi. Na poti na Debeli rtič smo si ogledali Sečoveljske soline, na Debelem rtiču pa uživamo v lepem vremenu, pridno plavamo v bazenu in morju,...

Pastirski dan na ekološki kmetiji Totter v Gribljah 

Pastirski dan na ekološki kmetiji Totter v Gribljah 

V ponedeljek, 6. 6. 2022, smo se drugošolci iz OŠ Loka Črnomelj in obeh podružnic podali na zaključno ekskurzijo v Griblje, kjer smo se na ekološki kmetiji Totter pod vodstvom animatorjev društva Bravina za en dan spremenili v prave pastirčke.  Na poti proti...

Hitri kontakt

OŠ Loka Črnomelj
Kidričeva 18
8340 Črnomelj
T: (07) 35 69 230
E: info@os-loka-crnomelj.si

Poslovna hiša Stratus
1. triada
T: 040 763 860

Varna raba interneta