Skoči na glavno vsebino

Podružnica Griblje

V šolskem letu 2022/2023 je na šoli 15 učencev.

Pouk poteka v dveh kombinirani oddelkih. Učence 1., 2. in 3. razreda poučujeta Branka Weiss in Ana Kočevar, učence 4. in 5. razreda pa Jana Štajdohar. Tuj jezik angleščina poučuje David Štefanič, glasbeno umetnost in podaljšano bivanje pa Metka Čadonič.

Preberite več …

Dogodki

Zaključek Bralne značke na OŠ Loka Črnomelj

Zaključek Bralne značke na OŠ Loka Črnomelj

V petek, 12. maja 2023, smo na OŠ Loka Črnomelj gostili pravljičarko, pisateljico, pesnico in prevajalko Anjo Štefan. To ni bilo navadno srečanje, ampak zaključek Bralne značke v šolskem letu 2022/2023.   Srečanje z Anjo Štefan je potekalo v dveh delih, najprej pa nas...

Šolski vrt

Šolski vrt

V petek, 5. 5. 2023, smo z učenci Podružnične šole Griblje izkoristili sončen dan in uredili šolski vrt. Najprej smo odstranili nepotrebno travo ter prekopali zemljo in jo pripravili za sajenje. Učenci so pridno sodelovali pri delu na vrtu. Posadili smo čebulo....

Rubikove kocke 

Rubikove kocke 

Pred počitnicami nas je na PŠ Griblje obiskal učitelj Osnovne šole Metlika Tomaž Žugelj in nam pokazal 50 različnih rubikovih kock iz svoje velike zbirke, v kateri ima več kot 250 različnih primerkov. Učenci so bili nad obiskom in predstavitvijo navdušeni in se...

»DOŠEL JE DOŠEL, ZELENI JURE« 

»DOŠEL JE DOŠEL, ZELENI JURE« 

V ponedeljek, 24. 4. 2023, smo na PŠ Griblje imeli kulturni dan – Zeleni Jure. Iz prelepih brezovih vejic smo okrasili koš in naredili šopke. Učenci so z veseljem ponazorili »Zelenega Jurija« in se vsi skupaj odpravili do bližnjih hiš, kjer so zapeli tradicionalno...

Tekmovanje v znanju naravoslovja Kresnička 

Tekmovanje v znanju naravoslovja Kresnička 

V četrtek, 6. 4. 2023, je na OŠ Loka Črnomelj potekalo šolsko tekmovanje v znanju naravoslovja Kresnička. Sodelovali so vsi učenci Podružnične šole Griblje, učenci 5. b razreda in učenci 6. in 7. razreda matične šole.  Bronasto priznanje so prejeli naslednji...

Ustvarjanje na jutranjem varstvu

Ustvarjanje na jutranjem varstvu

Na jutranjem varstvu smo v sredo, 18. 4. 2023, ustvarili ilustracije, primerne deževnemu vremenu. Ob delu smo poslušali sproščujočo glasbo in izlili svoj talen na papir. Učenci in učiteljica PŠ Griblje [ngg src="galleries" ids="874" display="basic_thumbnail"...

Materinski dan na PŠ Griblje

Materinski dan na PŠ Griblje

V soboto, 25. 3. 2023, smo učenci pripravili kulturni program za vse naše mamice, babice, tete, sosede … Ob njihovem posebnem dnevu so jih najprej s pesmijo ogreli fantje družine Brodarič, v nadaljevanju pa smo jih učenci razveselili z igro, v kateri smo pokazali, kaj...

54 BRONASTIH PRIZNANJ NA ŠOLSKEM TEKMOVANJU KENGURU

54 BRONASTIH PRIZNANJ NA ŠOLSKEM TEKMOVANJU KENGURU

V četrtek, 16. marca 2023, smo na matični šoli, na obeh podružnicah in v PH Stratus izvedli šolsko tekmovanje Kenguru za Vegova priznanja. Učenci so se na tekmovanje z navdušenjem pripravljali. Tekmovanja se je udeležilo 152 učencev, od tega je 54 učencev prejelo...

SVETOVNI DAN EVROPSKIH AVTORJEV

SVETOVNI DAN EVROPSKIH AVTORJEV

V ponedeljek, 27. marca 2023, obeležujemo svetovni dan evropskih avtorjev. Ta dan je pobuda Evropske komisije, da bi mlajše generacije dodatno spodbudili k branju knjig ter jim pomagali odkriti raznolikost evropske literature. Na PŠ Griblje so učenci 4. in 5....

Šola v naravi 2. r – 3. dan

Šola v naravi 2. r – 3. dan

Drugošolci so v petek, 17. 3. 2023, zaključili tridnevno bivanje v šoli v naravi v CŠOD Lipa v Črmošnjicah. Preživeli so tri zanimive in pestre dni. Učenci so se podali na učno pot ob Divjem potoku ter se preizkusili v pastirskih igrah. Opazovali so vreme in druge...

Hitri kontakt

OŠ Loka Črnomelj
Kidričeva 18
8340 Črnomelj
T: (07) 35 69 230
E:

Poslovna hiša Stratus
1. triada
T: 040 763 860

Dosežki učencev
Šolski kažipot
Zeleni Jurij
Svetovalna služba

Skupaj za prijaznejši internet

Dostopnost