Z veseljem vas obveščamo, da smo aktivirali mobilno računalniško učilnico, v kateri imamo 24 prenosnih računalnikov HP Cromebook. Zahvaljujemo se vsem, ki ste nam po svojih močeh pri tem pomagali.

Posebej bi izpostavili podjetje KRKA, tovarna zdravil, d. d., Novo mesto, ki nam je odobrilo sponzorska sredstva v višini 2.000,00 €

ter donatorje, ki so prispevali 200 € ali več. To so:

• Nemanja Prica (200 €),
  • Zavarovalna hiša Luič (200 €),
  • CVA d. o. o. (500 €),
  • Akrapovič d. d., PE Črnomelj (500 €).

Podjetje Adria Dom d. o. o. iz Črnomlja nam je doniralo 5 računalnikov, ki so že v uporabi v računalniški učilnici, in Fakulteta za informacijske študije v Novem mestu (FIŠ), nam je donirala 12 računalnikov, ki bodo umeščeni v računalniško učilnico podružnične šole Adlešiči. Več o donaciji si lahko preberete v tem članku.

Vsem se iskreno zahvaljujemo za pomoč in odzivnost. Prošnja za donacije in sponzoriranje ostaja odprta, saj imamo na šoli velike načrte, med katerimi je tudi dvig digitalnih kompetenc naših učencev, ki so pomembne tako za njihov osebni razvoj kot za zadovoljevanje družbenih in gospodarskih potreb.