Tudi na PŠ Griblje je bilo v mesecu decembru živahno. Učenci so na tehniškem dnevu, pri podaljšanem bivanju in jutranjem varstvu izdelovali novoletne voščilnice, ki smo jih razstavili na Miklavževi tržnici. Starši, dedki in babice so s prostovoljnimi prispevki lepo napolnili našo škatlico.

Učenci 3.–5. razreda pa so naredili zelo zanimiva in prisrčna vabila za predšolske otroke in tudi za učence PŠ Griblje.

Za predšolske otroke KS Griblje smo ob prihodu Božička pripravili glasbeno pravljico Trije prašički, ki so si jo otroci v spremstvu staršev z zanimanjem ogledali. Zapeli smo pesmi tako v angleškem kot v slovenskem jeziku in zaigrali na instrumente. Glasno in z veseljem smo priklicali Božička, ki je prinesel darila.