Skoči na glavno vsebino

V petek, 1. 9. 2023, je šolski prag OŠ Loka Črnomelj prestopilo 43 veselih prvošolčkov. Zbrali so se pred PH Stratus, kjer sta jih nagovorila župan občine Črnomelj Andrej Kavšek in ravnatelj šole Boštjan Papež. Učenci so v spremstvu svojih učiteljic pogumno zakorakali v učilnico, kjer so se spoznali, prejeli rumene rutice in posebna priznanja, saj so postali čisto pravi šolarji.

Razveselili smo se tudi čudovite kamišibaj predstave, ki sta jo za nas pripravila Breda in Darko Kočevar, za kar se jima iskreno zahvaljujemo.

Našim prvošolcem želimo veliko radovednosti, novih prijateljev, igrivih trenutkov, predvsem pa veliko novega znanja.

Prvega šolskega dne pa so se razveselili tudi ostali učenci, ki bodo letos pouk obiskovali na različnih lokacijah. Vsem želimo, da pridobijo veliko znanja, veščin in pravih prijateljev.

Dostopnost