V četrtek, 3. 2. 2022, so se učenke knjižničarskega krožka OŠ Loka, z mentorico Uršo Prus in knjižničarko Majo Špringer, odzvale vljudnemu povabilu knjižničarjev Knjižnice Črnomelj. Šestošolke Lina Jerman, Lara Bahor, Zala Kapele in Lina Rožman so namreč nastopile na odprtju ulične razstave ob 60-letnici Knjižnice Črnomelj na Petrovem trgu v Črnomlju.

Trojica deklamatork je ubrano predstavila Trkajevo pesem Zakaj. Lina Rožman pa je zapela avtorsko pesem Jesen je prišla.

Njihov nastop je bil odličen. Aplavz so »požele« tudi s strani svojih sošolk in sošolcev, ki so jih prišli poslušat.

Ob koncu odprtja se je direktorica Knjižnice, ga. Anja Panjan Trgovčić, zahvalila ravnateljici OŠ Loka in mentoricama za sodelovanje.

Nastopajoče učenke pa so se razveselile simboličnih nagrad, ki so jih prejele po koncu programa in ogledu zanimive razstave iz rok prijaznih knjižničark Knjižnice Črnomelj.

Učenke in učenci OŠ Loka se vedno radi odzovemo povabilom na nastope na zunajšolskih prireditvah. Naj takšna sodelovanja ostanejo še vnaprej.

Knjižničarji OŠ Loka