Pozdravljeni učenci in starši!

Počasi se bliža prvi šolski dan. Zaposleni vas že nestrpno pričakujemo. Vabimo vas, da se nam zdravi, spočiti, nasmejani in z željo po novem znanju ter ob upoštevanju vseh higienskih ukrepov za preprečevanje širjenja virusa SARS-CoV-2 pridružite v sredo, 1. septembra 2021.

Plan za 1. šolski dan po razredih:

Prihod avtobusov 8.00 – 8.20, odhod iz PH Stratus ob 11.15; matična šola ob 11.30; podružnica Adlešiči 11.15.

1. razred: prihod učencev v spremstvu staršev ob 9.00 na PH Stratus; odhod ob 11.00.

Pričetek pouka za oddelke od 2. do 9. razreda bo ob 8.20, odhod domov ob 11.30.

2. razred: učiteljice pričakajo učence pred vhodom PH Stratus. 2.a (lanski 1. a) – razredničarka Zdenka Konda, 2.b (lanski 1.b) – razredničarka Marija Plavec, 2.c (lanski 1.c) – razredničarka Darinka Radovič.

3. razred: Učenci gredo v učilnice, ker jih bodo počakale bivše razredničarke, 3.a – razredničarka Nataša Šuštarič Bradač, 3.b – Barbara Hlebec.

4. razred: učenci se zberejo pred matično šolo Loka na avtobusni postaji, ker bodo spoznali razredničarke, 4.c – bo imel pouk v učilnici št. 1, 4.a in 4. b se odpeljeta na PŠ Adlešiči.

5. razred: učenci se zberejo pred športno dvorano in z razredniki odidejo v učilnice na Srednji šoli.

6. in 7. razred: učenci se zberejo v telovadnici, kjer se bodo seznanili z razredniki.

8. in 9. razred: učenci se zberejo na požarni cesti (ob šoli na severni strani). V primeru dežja se zberejo v jedilnici.

Učenci morajo s seboj prinesti pisalo in copate.

Veselimo se ponovnega snidenja z vami, do takrat pa uživajte še zadnje dni počitnic!

Damjana Vraničar, ravnateljica