V petek, 28. 5. 2021, je potekalo šolsko tekmovanje Vzorci. Tudi na tem tekmovanju so bili učenci zelo uspešni, saj kar 18 učencev prejme biserno in 14 bronasto priznanje. Biserno priznanje prejmejo: Lan Vraničar (1. c), Hana Mišica (1. a), Simon Štrucelj (1. a), Žiga Špec (1. b), Marcelo Bahor (1. a), Vita Savič (1. b), Lana Plut (1. c), Lori Mikložič (1. a), Špela Spreicer (1. c), Petra Kramarič Butala (1. c), Timon Klobučar (2. b), Ana Pezdirc (2. b), Primož Plut (2. b), David Petric (2. b), Tian Bradač (2. b), Ema Stegne (2. b), Erik Vrščaj (3. a), Nika Jakofčič (3. b).

Bronasto priznanje pa prejmejo: Metka Kramarič (1. c), Marko Bilješković (1. a), Pika Mali (1. b), Ana Vrtin (1. c), Lana Bahor (1. c), Aleks Štukelj (1. b), Lea Cajnar (1. b), Hana Štefanič (1. b), Anže Likar (1. c), Patrik Pšeničnik (1. b), Žan Stepan (1. a), Mark Adamov (2. b), Maj Vraničar (3. b), Lovro Stepan (3. c).

Sedem tekmovalcev se je tako tudi uvrstilo naprej na državno tekmovanje, ki bo potekalo 10. 6. 2021 (Lan Vraničar, Simon Štrucelj, Hana Mišica, Ana Pezdirc, Timon Klobučar, Primož Plut in Erik Vrščaj). Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo in jim želimo veliko sreče tudi na državnem tekmovanju.

Mentorici Tea Zorn in Nataša Tina Prijanovič