<![CDATA[

Spoštovani starši in učenci!
V petek, 8. 6. 2018 popoldne, je neurje s točo zajelo tudi našo šolo. Poškodovana je streha nad učilnicami, kjer poteka pouk za učence 1. c, 3. b, 4. b, 4. c, 5. b in tehnike. V ponedeljek, 11. 6. 2018, v omenjenih učilnicah ne bomo izvajali pouka, ampak v drugih prostorih (Srednja šola Črnomelj,  predavalnica,  nekatere oddelke bomo tudi združevali). Prosimo vas, da učenci pred poukom počakajo v garderobah, kjer jih bodo čakali učitelji, ki jih bodo usmerili v nadomestne prostore.
Gasilci so namestiti folijo na del strehe, ki prekriva učilnice desnega dela stare stavbe in s tem zaščitili opremo. V učilnicah je še precej vlage, zato pouka v teh učilnicah ne bomo izvajali. Za našo šolo so poskrbeli gasilci iz PGD Metlika. Opravili so veliko humanitarno delo, zato jim bomo podali posebno pohvalo.
Če bo potrebno, vas bomo  pravočano obveščali o vseh  potrebnih nadaljnih postopkih. Prosimo za razumevanje.

Damjana Vraničar, ravnateljica