<![CDATA[ Mladi lutkarji OŠ Loka so se poleg učencem naše šole predstavili tudi izven šole. Res imamo za seboj uspešno leto.

• Regijsko srečanje lutkovnih skupin  Dolenjske, Posavja in Bele krajine je potekalo v Metliki, 18. 4. 2018.

Program je popestrilo 6 lutkovnih predstav. Poleg naše lutkovne skupine in predstave z naslovom SMRDULJINA KLET še: lutkovna skupina Vrtca Mokronožci s predstavo BABA SEDE V BALON,  lutkovna skupina Osrtžek  s predstavo DVA ZMERJAVCA, lutkovna skupina Vrtavke OŠ Boštanj s predstavo Skrivnostno povabilo,  lutkovna skupina Knapec OŠ Krmelj s predstavo SOVICA OKA, lutkovna igralnica OŠ Mirana Jarca Črnomelj s predstavo ZMEDA V GOZDU.

Naše učenke so zelo uživale tako v igri, kot v ogledu ostalih lutkovnih predstav.

• »Strahuljina klet« v Domu starejših občanov Črnomelj

V petek, 11. 5. 2018 smo našo lutkovno predstavo zaigrali stanovalcem DSO Črnomelj. Veseli smo, da smo jih s svojo predstavo uspeli tudi razveseliti.  Zahvaljujemo se za pogostitev in prijetno druženje.

• »Strahuljina klet« zasmrduljala tudi učence OŠ Semič

V ponedeljek, 21. 5. 2018 pa smo z našo lutkovno predstavo gostovali v OŠ Semič. Predstavo so si ogledali učenci 1. triade.

mentorici lutkovnega krožka: Andreja Butala in Renata Grguraš