Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V petek, 26. 1. 2018, je v telovadnici OŠ Mirana Jarca potekalo občinsko tekmovanje v košarki med ekipama mlajših deklic OŠ Mirana Jarca in OŠ Loka Črnomelj.

Domačinke so v prvi tretjini pridobile precejšnjo prednost, saj se je ta tretjina končala z rezultatom 21 : 6. V drugi tretjini so se naše deklice precej približale (28 : 22), vendar pa jim je za presenečenje zmanjkalo moči, tudi zaradi 5 osebnih napak naše najboljše strelke, ki je morala presedeti zadnjo tretjino. Končni rezultat je bil tako prepričljivo v korist OŠ Mirana Jarca (52 : 27). Priznanja obema ekipama in najboljši strelki, Teji Dajčman iz OŠ Mirana Jarca, je podelil ravnatelj šole gostiteljice, g. Boris Mužar.

Našo šolo so zastopale: Ema Šikonja, Špela Vrtin, Katarina Šolar, Ema Absec, Eva Gorše, Teja Rožman, Iva Kapele, Pia Stopar, Ana Majerle, Pia Šterk in Žana Jakša.

Mentor krožka košarke David Štefanič

]]>

Dostopnost