Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[Zjutraj smo se vsi učenci šestih razredov zbrali pred OŠ Loka Črnomelj. Poiskali smo svoje razredničarke, da smo potrdili svojo prisotnost. Vsak od nas si je vzel malico. Ob 7.10 smo se z avtobusoma odpeljali v Novo mesto. Med vožnjo smo si veliko prepevali, da je bilo bolj zabavno. Ko smo prišli, smo se peš odpravili proti Srednji šoli za gostinstvo in turizem. Ker nas je bilo veliko, so nas razdelili na pet skupin. Vsako skupino je dijak vodil po delavnicah. Z dijakinjo Meliso si je vsaka skupina na kratko ogledala staro mestno jedro. Sodelovali smo v šestih delavnicah, npr. predstavitev programov v deželi vzhajajočega sonca, sonce v kozarcu, dežela testenin, slovenska peka, kvašeno testo in prazniki ter dežela čokolade in sira. Vse je bilo zelo zanimivo in tudi okusno ter poučno. Po končanih predstavitvah smo se odpravili na avtobusno postajo, kjer sta nas čakala avtobusa. Odpeljali smo se nazaj v Črnomelj do naše šole. Okoli 13.30 smo pa srečno prispeli na cilj.

Za prijeten in poučen tehniški dan bi se radi zahvalili profesorjem in dijakom Srednje šole za gostinstvo in turizem v Novem mestu.

Nuša in Manca, 6. c

]]>

Dostopnost