Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V četrtek, 14. 9. 2017, so se učenci naše šole udeležili predtekmovanja iz Malih sivih celic, ki je bilo v Krškem na OŠ Jurija Dalmatina. Našo šolo sta predstavljali dve ekipi. Ekipa, v kateri so tekmovali Ines Plut, Štefan Štrucelj in Ana Majerle, se je na pisnem delu zelo izkazala in se med najboljšimi pomerila v ustnem delu. Tudi tam so pokazali svoje znanje in se tako uvrstili med ekipe, ki bodo nastopile v oddaji Male sive celice (RTV Slo). Drugi ekipi v sestavi Tit Šober, Blaž Vrščaj in Anja Grahek se sicer ni uspelo uvrstiti naprej, pokazali pa so tudi zelo solidno znanje.

Ekipama in mentorici Anji Golobič iskreno čestitamo. Ines, Štefanu in Ani želimo čim več znanja in uspeha na naslednjem tekmovanju, ko jih bomo lahko spremljali pred televizijskimi zasloni. Srečno!

]]>

Dostopnost