Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[

V sredo, 26. 1. 2017, je v telovadnici OŠ Mirana Jarca potekalo občinsko tekmovanje v košarki za mlajše dečke in deklice. Pomerili sta se ekipi OŠ Loke in OŠ Mirana Jarca. V kategoriji mlajših dečkov je slavila OŠ Mirana Jarca, pri mlajših deklicah pa OŠ Loka. Prvouvrščeni ekipi sta si tako zagotovili nastop na področnem prvenstvu. Pri dečkih je bil najboljši strelec Maj Vogrinec (12 točk, OŠ Mirana Jarca), pri deklicah pa Špela Šterk (7 točk, OŠ Loka).

Rezultati obeh tekem:

mlajše deklice

OŠ Mirana Jarca – OŠ Loka (14:22)

OŠ Loka so zastopale: Špela Šterk (7 točk), Helnaida Džehverović (6), Absec Sara (4), Eva Gorše (2), Asia Prijanovič (2), Žana Jakša (1), Pia Šterk, Ema Šikonja, Teja Rožman, Klara Jakša, Katarina Šolar in Ema Absec

mlajši dečki

OŠ Mirana Jarca – OŠ Loka (40:10)

OŠ Loka so zastopali: Gašper Pelko (4 točke), Mitja Ilenič (2), Rok Jerman (2), Aljaž Mušič(2), Blaž Vrščaj, Luka Šimec, Žak Kump, Luka Domitrovič, Žiga Majerle, Urban Mišica, Nejc Horvat, Maj Adlešič in Gašper Mihelič.

Ne glede na rezultat čestitam vsem igralkam in igralcem za borben pristop.

Mentor krožka: David Štefanič

]]>

Dostopnost