Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V sredo, 21. 12. 2016, (na najdaljšo noč v letu) smo na PŠ Adlešiči organizirali novoletno prireditev s silvestrovanjem.

Na prireditev smo povabili mamice in očke, bratce in sestrice, babice in dedke. Povabljeni so bili tudi predšolski otroci. Nastopali smo vsi učenci. Predstavili smo se z igrico Mojca Pokrajculja, recitirali pesmi, peli, igrali, plesali hip hop in twirling. Na koncu prireditve nas je presenetil Božiček in nas bogato obdaril z namiznimi igrami in sladkarijami. Po končani prireditvi je sledilo presenečenje na igrišču. Starši so nam pripravili ognjemet. Sledila je slavnostna večerja z rajanjem. Ob 21. uri smo pričakali novo leto ter nazdravili z otroško penino. Sledil je »kino večer«. Mlajši učenci smo si ogledali božično risanko, starejši božični film. Zaspali smo v poznih večernih urah. Učencem je večer ostal v lepem spominu.

 

Učenci PŠ Adlešiči z učiteljicami

]]>

Dostopnost