Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V četrtek, 27. 10. 2016, je pri OŠ Loka Črnomelj in SŠ Črnomelj potekala otvoritev čebelnjaka, ki ga bodo učenci obeh šol uporabljali v učne namene pri čebelarskem krožku.

Na prireditvi so nastopili tudi naši učenci otroške folklorne skupine. Predstavili so se s plesno točko Ti b’k ob glasbeni spremljavi Nastje Rožman. Sledila je še podelitev priznanj belokranjskim čebelarjem in nagrad za pomoč pri gradnji čebelnjaka. Pri predaji objekta v učne namene so sodelovali podpredsednik Čebelarske zveze Slovenije, podžupan občine Črnomelj, predsednik Čebelarske zveze Bele krajine in član Upravnega odbora ČZS, člani ČD Črnomelj, povabljeni gosti in učenci obeh šol.

 

Novinarski krožek

(Lara Banovec, Maja Kozina, Valentina Šuštarič, Žiga Majerle)

]]>

Dostopnost