Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V septembru in oktobru 2016 bomo letošnji sedmošolci obiskali Knjižnico Črnomelj. Začeli bomo namreč z bralnim projektom »Rastem s knjigo«, ki ga vsako leto podpreta Ministrstvo za izobraževanje in Ministrstvo za kulturo v sodelovanju z Javnim zavodom republike Slovenije za knjigo. Omenjene institucije namreč sedmošolcem podarijo eno knjigo, ki jo potem preberemo za domače branje.

21. septembra 2016 smo se učenci 7. a že srečali s knjižničarko Jožico Žunič, ki nam je predstavila zgodovino Knjižnice Črnomelj, način dela in izposojo gradiva preko sistema Cobiss.

Na koncu predstavitve pa smo vsi učenci dobili knjigo Vinka Moederndorferja, Kit na plaži, ki obravnava sedanjo problematiko mladostnikov. Knjiga bo gotovo zanimiva za branje.

Obisk Knjižnice pa bodo učenci 7. b in 7. c  opravili v oktobru 2016.

 

Učenke in učenci 7. a s knjižničarkama Katjo in Majo

]]>

Dostopnost