Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[Na območni reviji mladinskih pevskih zborov, ki je bila 7. aprila 2016 v osnovni šoli Metlika, se je uspešno predstavil mladinski pevski zbor naše šole.

Zapeli smo: ljudski Čej so tiste stezdice in Dajte, dajte na kolač ter Srčevo. Na klavirju nas je spremljala Anica Butala. Prireditev je organiziral Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, območna izpostava Metlika. Na tokratni reviji se je uspešno predstavilo šest mladinskih pevskih zborov (OŠ Dragatuš, OŠ Semič, OŠ Podzemelj, OŠ Metlika, OŠ Mirana Jarca Črnomelj in OŠ Loka Črnomelj).

Zbor OŠ Loka Črnomelj, v katerem letos prepeva 36 pevcev od 6. do 9. razreda, je strokovna svetovalka Tatjana Mihelčič Gregorčič predlagala za regijsko in državno tekmovanje pevskih zborov. Ob tem se zahvaljujemo vodstvu šole in vsem učiteljem, ki ste nam pred revijo omogočili intenzivne vaje.

Pevci Mladinskega pevskega zbora

]]>

Dostopnost