Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[Trije učenci naše šole, Bor Malnarič, Tjaša Muren in Manca Lovrin so se v torek, 16. 2., udeležili občinskega srečanja otroškega parlamenta, ki ga organizira Društvo prijateljev mladine. Srečanje je potekalo v prostorih občine Črnomelj. Poleg učencev naše šole so sodelovali še učenci Osnovne šole Mirana Jarca Črnomelj, Osnovne šole Milke Šobar Nataše, Osnovne šole Komandanta Staneta Dragatuš in Osnovne šole Vinica. Udeležence je najprej nagovorila županja občine Črnomelj, gospa Mojca Čemas Stjepanovič, ki pa se je nato opravičila in jo je v nadaljevanju nadomeščal podžupan občine Črnomelj, gospod Štefan Misja. Udeleženci so se pogovarjali o letošnji temi otroškega parlamenta, pasti mladostništva. Trije izmed njih so bili izbrani, da bodo 10. marca sodelovali na regijskem otroškem parlamentu v Novem mestu. Med njimi tudi učenka naše šole, Manca Lovrin.

Mentorica, Jeni Kure

]]>

Dostopnost