Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[Ob sedmi uri zjutraj smo se učenci sedmega razreda zbrali pred šolo, kjer nas je že čakal avtobus. Ko je voznik naložil kovčke, se je začela štiriurna vožnja, ki nam je hitro minila. Prišli smo v dom Breženka v Fieso. Tam smo srečali učence z osnovne šole Col, ki so ta teden preživeli z nami. Namestili smo se v sobe, ki so zelo lepe in urejene. Potem smo odšli v domsko jedilnico, kjer nas je vodja doma seznanil z domskim redom.

Po kosilu so nas učitelji razdelili v skupine od a do h. Pri uri morske biologije smo obalo razdelili na bibavični, pršni in priobalni pas ter spoznali življenje v njih. Nabrali smo različne morske živali in v skupinah reševali učne liste. Spoznali smo varnost pri streljanju z lokom in se v tem preizkusili.

Zvečer smo se odpravili na večerni pohod do Pirana. Nazaj smo prišli utrujeni in se odpravili spat.

Vid Kavčič, Jernej Rom, Nejc Šolar in Admir Nasić

]]>

Dostopnost