Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V torek, 22. 9. 2015, smo se učenci in učitelji OŠ Loka udeležili in prispevali program dejavnosti na Evropskem tednu mobilnosti, ki ga je organizirala Občina Črnomelj. Na parkirišču pred gradom so potekale številne dejavnosti, ki so se jih udeležili tudi naši učenci od 1. do 5. razreda. Pod mentorstvom učiteljic in učiteljev so učenci risali s kredo po parkirišču na temo Moje kolo in jaz, sodelovali so v igrah (in se jih tudi naučili), ki smo se jih igrali nekoč: ristanc ali avionček, pismo, kamenčkanje, skakanje gumitvista, vodenje kola, škarjice brusit. Preizkušali so se v plesnih koreografijah na moderne ritme. Učenci so si ogledali Kamišibaj na temo promet. Županja občine Črnomelj je tudi nam podelila tehnično brezhibno kolo. Učenci so tako preživeli zanimivo in pestro sončno dopoldne v starem mestnem jedru Črnomlja.

]]>

Dostopnost