Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V soboto, 21. 3. 2015, je krajevna skupnost Adlešiči praznovala krajevni praznik. V ta namen je krajevna skupnost pripravila prireditev, na kateri pa smo nastopili tudi učenci PŠ Adlešiči.

Zbrali smo se ob 18.00 ter ponovili naše pesmi, plese, recitacije itd. Prireditev se je začela ob 19.00 v Kulturnem domu v Adlešičih s slovensko himno. Sledilo je nekaj govorov. Nato smo nastopili učenci z našo folklorno točko. Nastopili smo tudi s pevskim zborom in recitacijami. Predstavil se nam je tudi Danilo Vlašič, bivši učenec naše podružnične šole, ki je zaigral na kitaro. Učenci 1. in 2. razreda so nastopili s plesno točko. Zelo so nas nasmejale viniške klepetulje in požele velik aplavz. Nazadnje je nastopila folklorna skupina Božo Račič.

Tako se je naša tradicionalna prireditev končala in sledila je pogostitev.

Polona Miketič in Maja Sedlar, 3. razred

1]]>

Dostopnost