Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[Letos se je šolskega tekmovanja iz znanja angleškega jezika udeležilo 19 učenk in učencev, od katerih jih je enajst osvojilo bronasto priznanje.

Na šolskem tekmovanju, ki je potekalo 20. novembra 2014, je izmed tekmovalcev kar prejelo bronasto priznanje. Petim tekmovalcem se je uspelo uvrstiti na regijsko stopnjo, ki je potekala 28. 1. 2015 v Metliki. Tam sta se izmed tekmovalcev OŠ Loka najbolje odrezala Kristjan Puhek (50 osvojenih točk od možnih 52) in Nadja Suhorepec (49 točk). Kristjan se je tako uvrstil na državno tekmovanje, medtem ko je Nadji žal zmanjkala ena sama točka. Na državnem tekmovanju je nastopilo 236 najboljših tekmovalcev; Kristjanu žal ni uspelo osvojiti dovolj točk za zlato priznanje.

 

Oba, Kristjan in Najda sta osvojila srebrno priznanje, za kar jima iskreno čestitamo! Vse čestitke pa tudi ostalim dobitnikom bronastih priznanj in vsem sodelujočim.

 

TIM anglistov

 

TJA šolsko1]]>

Dostopnost