<![CDATA[V preteklem mesecu sta bili šolski tekmovanji za 8. in 9. razred iz angleškega jezika.

V 8. razredu se je šolskega tekmovanja udeležilo 21 učencev. Aljaž Mihelčič je osvojil bronasto priznanje in se uvrstil na državno tekmovanje v Dolenjskih Toplicah, kjer je izmed 327 tekmovalcev osvojil solidno 210 mesto.

V 9. razredu se je šolskega tekmovanja udeležilo 16 učencev; med njimi je kar 11 uspelo dobiti bronasto priznanje, 5 se jih bo udeležilo tudi regijskega tekmovanja, ki bo januarja v Metliki. Ti tekmovalci so Marsel Mijatović, Nadja Suhorepec, Kristjan Puhek, Erik Zajc in Mark Novak.

Vsem tekmovalcem čestitam za pogum, da so pristopili k tekmovanju. Upam pa, da se bodo devetošolci na regijskem tekmovanju odrezali čim bolje. Seniors, break a leg! Smile

Mentor: David Štefanič]]>