Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V sredo, 19. 11. 2014, je v telovadnici OŠ Mirana Jarca potekalo občinsko prvenstvo v košarki za starejše dečke. Sodelovale so tri ekipe – OŠ Mirana Jarca, OŠ Loka in OŠ Semič.

Ekipa OŠ Loka je premagala OŠ Semič z rezultatom 38 : 21, izgubila pa z OŠ Mirana Jarca z rezultatom 53 : 39 in tako zasedla končno drugo mesto. Na področno prvenstvo v Novo mesto se je uvrstila ekipa OŠ Mirana Jarca.
Za našo ekipo so tekmovali: Žan Rihard Bukovec, Kristjan Puhek,  Erik Zajc, Kevin Štangelj Kosec, Marsel Mijatović, Vik Brozovič, Anže Muller, Aljaž Mihelčič, Erik Medic, Jaka Špehar Majerle, Jure Grašak in Luka Žabčič Grabrijan. Najboljši strelec naše ekipe je bil Anže Muller (skupno 35 točk).
Vsem igralcem čestitam za borbenost!
Rezultati:
OŠ Mirana Jarca proti OŠ Semič 27 : 16
OŠ Loka proti OŠ Semič  38 : 21
OŠ Loka proti OŠ Mirana Jarca  53 : 39
                                                                                                                                                           Mentor krožka
                                                                                                                                                           David Štefanič

]]>

Dostopnost