O podružnici Adlešiči

V šolskem letu 2022/2023 je na šoli 41 učencev. Prvič je šolski prag prestopilo šest prvošolcev.

Pouk poteka za 5. razred samostojno, za 1. in 2. razred ter 3. in 4. razred pa kombinirano. Učence 1. in 2. razreda poučujeta Renata Grguraš in Tadeja Kuzma, učence 3. in 4. razreda poučuje Ana Gregorac, učence 5. razreda pa Darko Kočevar.

Preberite več …

Dogodki

Voda iz vodovoda NI PITNA

Voda iz vodovoda NI PITNA

Spoštovani starši! S Komunale Črnomelj so nam sporočili, da voda iz vodovodnega zajetja, ki napaja tudi našo šolo, ni pitna brez prekuhavanja. Prosim, da se z otroki pogovorite, naj do preklica ne pijejo vode iz vodovoda. V kuhinji jo bodo prekuhali in naredili sok...

Tehniški dan Promet na Podružnični šoli Adlešiči

Tehniški dan Promet na Podružnični šoli Adlešiči

V sredo, 14. 9. 2022, so imeli učenci 1. razreda tehniški dan Promet. Obiskal nas je policist Tone. Učence 1. in 2. razreda je seznanil s pravili obnašanja in pomenom varnega ravnanja v različnih prometnih situacijah. Ogledali smo si varne in nevarne dele...

Športni dan – športne dejavnosti, Podružnična šola Adlešiči 

Športni dan – športne dejavnosti, Podružnična šola Adlešiči 

V torek, 6. 9. 2022, so imeli učenci od 1. do 3. razreda PŠ Adlešiči športni dan. V športni dvorani in na stadionu v Črnomlju so trenerji osmih klubov na igriv in zabaven način učencem predstavili različne športne dejavnosti: odbojko, ju-jitsu, košarko, plezanje,...

Župančičeva bralna značka 2022/2023

Župančičeva bralna značka 2022/2023

Dragi učenci, starši in mentorji branja! S ponedeljkom, 19. 9. 2022, pričnemo z opravljanjem Župančičeve bralne značke. Možnost opravljanja obveznosti o prebranih knjigah bo potekalo do konec aprila. Učenci, ki bodo opravili vse dolžnosti Župančičeve bralne značke, se...

ŠPORTNI DAN 1. TRIADE 

ŠPORTNI DAN 1. TRIADE 

V torek, 6. 9. 2022, smo imeli učenci 1. triade (OŠ Loka Črnomelj, PŠ Griblje in PŠ Adlešiči) prav poseben športni dan. Obiskali so nas trenerji in športniki osmih črnomaljskih športnih klubov, ki so nam prijazno predstavili vsak svoj šport. To so bili:  Športno...

Portal LOPOLIS za starše – šolsko leto 2022-2023

Portal LOPOLIS za starše – šolsko leto 2022-2023

Spoštovani starši! Pri vodenju evidenc o vzgojno-izobraževalnem delu na šoli uporabljamo program Lo.Polis. Sestavni del programa je tudi portal za starše, ki se je v lanskem šolskem letu temeljito posodobil, dodane so nove vsebine, do portala pa lahko dostopate preko...

OB PRVEM ŠOLSKEM DNEVU

Dragi učenci, spoštovani starši! Prazne učilnice in hodnike bo po dveh mesecih napolnil otroški smeh. Upam, da ste si odpočili, da ste počitnice preživeli kreativno in zabavno ter da ste si nabrali dovolj moči za novo šolsko leto. Vsako leto nam prinaša nove izzive in...

PRVI ŠOLSKI DAN, PODRUŽNICA ADLEŠIČI

PRVI ŠOLSKI DAN, PODRUŽNICA ADLEŠIČI

Spoštovani starši, dragi učenci! Sporočamo vam informacije za 1. šolski dan. Odhod avtobusa iz smeri Žuniči bo ob 7.15 iz Paunovičev. Odhod avtobusa iz Črnomlja (smer Tribuče) bo ob 7.45. Pouk se za učence od 2. do 5. razreda prične ob 8.20 in konča ob 11.15. Učenci...

Hitri kontakt

OŠ Loka Črnomelj
Kidričeva 18
8340 Črnomelj
T: (07) 35 69 230
E: info@os-loka-crnomelj.si

Poslovna hiša Stratus
1. triada
T: 040 763 860

Varna raba interneta