O podružnici Adlešiči

V šolskem letu 2020/2021 je na šoli 38 učencev. Prvič so prestopili šolski prag 4 prvošolci. Pouk poteka za 3. razred samostojno, za 1. in 2. razred ter 4. in 5. razred pa kombinirano. Učence 1. in 2. razreda poučujeta Renata Grguraš in Tadeja Kuzma, učence 3. razreda poučuje Katarina Simčič, učence 4. in 5. razreda pa Darko Kočevar.

Preberite več …

Dogodki

Športni dan – pohod, PŠ Adlešiči

Športni dan – pohod, PŠ Adlešiči

V času učenja na daljavo smo na Podružnični šoli Adlešiči izvedli športni dan. Učenci od 1. do 5. razreda so se skupaj s starši odpravili na pohod. Nekaj utrinkov s pohodov si lahko ogledate na spodnjih fotografijah. Napisala: Tadeja Kuzma [nggallery...

POSNETEK IZ 4. KONCERTA DRUŽINSKEGA ABONMAJA

POSNETEK IZ 4. KONCERTA DRUŽINSKEGA ABONMAJA

V sodelovanju s Slovensko filharmonijo je bil 20. marca 2021 izveden 4. koncert Družinskega abonmaja. Koncert, na katerem so sodelovali tudi učenci 3. razreda PŠ Adlešiči, si lahko ogledate na povezavi Igraj kolce - LJUDSKO V SIMFONIČNEM. V zahvalo bodo sodelujočim...

14 SREBRNIH IN 3 ZLATA PRIZNANJA NA DRŽAVNEM TEKMOVANJU MATEMČEK

14 SREBRNIH IN 3 ZLATA PRIZNANJA NA DRŽAVNEM TEKMOVANJU MATEMČEK

V četrtek, 4. marca 2021, je potekalo državno tekmovanje iz prostorske predstavljivosti Matemček. Udeležilo se ga je 25 tekmovalcev matične šole, PH Stratus, PŠ Adlešiči in PŠ Griblje. Na razredni stopnji so srebrno priznanje dosegli: Marcelo Bahor iz 1. a, Žiga Špec...

PESNIŠKE IGRARIJE, 1. IN 2. RAZRED, PŠ ADLEŠIČI

PESNIŠKE IGRARIJE, 1. IN 2. RAZRED, PŠ ADLEŠIČI

V času učenja na daljavo smo imeli učenci in učiteljici 1. in 2. razreda Podružnične šole Adlešiči kulturni dan »Pesniške igrarije«. Sodelovali smo z učiteljem in učiteljico CŠOD Lipa Črmošnjice. Pogovarjali smo se o kulturi, pesnikih, rimah in pomanjševalnicah. Nato...

FOTOGRAFIRANJE

FOTOGRAFIRANJE

Spoštovani starši, na OŠ LOKA ČRNOMELJ bo v ponedeljek, 22. 3. 2021 (PŠ Adlešiči, 4. a, 4. b, PŠ Griblje in PH Stratus), ter v torek, 23. 3. 2021 (OŠ Loka, 5. a, 5. b in 5. c), potekalo skupinsko in posamično - portretno fotografiranje. Fotografiranje bo izvajalo...

OBVESTILO OB PONOVNEM ODPRTJU ŠOLE

OBVESTILO OB PONOVNEM ODPRTJU ŠOLE

Lepo vas pozdravljamo in se skupaj z vami veselimo pouka v živo. Za nekaj časa bomo računalnike ugasnili in se učili skupaj. Ker smo šola vozačev, vas seznanjamo z voznim redom. VOZNI RED PRIHODOV IN ODHODOV ŠOLSKEGA AVTOBUSA Obveščamo vas, da bodo v torek, 9. 2....

Hitri kontakt

OŠ Loka Črnomelj
Kidričeva 18
8340 Črnomelj
T: (07) 62 07 101
E: info@os-loka-crnomelj.si

Poslovna hiša Stratus
1. triada
T: 040 763 860

Varna raba interneta

Arhiv