V četrtek, 20. 6. 2024, je na PŠ Griblje potekalo že tradicionalno slovo od petošolcev, v okviru katerega so učenci pod vodstvom učiteljic pripravili plesno-glasbeni program. Prisotne je na začetku nagovorila tudi pomočnica ravnatelja, gospa Barbara Hlebec. Programu, v katerem so učenci predstavili mešanico folklore, kamišibaja in sodobnega plesa, je sledilo slovo od petošolcev, zahvala krajevne skupnosti in pogostitev prisotnih. Otroci so se zabavali v športnem duhu, nato pa skočili v spalna oblačila in se v učilnicah pripravili na spanje. Zagotovo nestrpno čakajo na jutro, ko bodo imeli še poseben skupni zajtrk in razne dejavnosti. Petošolcem želimo vse dobro na matični šoli, vsem pa čudovito poletje in uspešen začetek novega šolskega leta.