Danes so imeli devetošolci še zadnji šolski dan. Začeli smo ga s pospravljanjem stvari po valeti in pripravljanjem vsega za drugo šolsko uro, ko smo imeli predajo petke osmošolcem. 9. c, ki je petko dobil lani, je pripravil nekaj vprašanj in športnih nalog za osmošolce. Po napetem tekmovanju je zmagal 8. c. Petka je vmes sicer “dobila noge” in za pol ure izginila neznano kam, a je na koncu le prišla v prave roke.

Po malici smo imeli prijateljsko tekmo v odbojki med devetošolci in učitelji. Po tem smo se osvežili s sladoledom, zadnjo šolsko uro pa so učenci prejeli priznanja in spričevala. Po zelo čustvenem slovesu so še zadnjič zapustili osnovnošolske klopi. Želimo jim vse najboljše na nadaljnji poti in vse najlepše v življenju.