Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 12. 2. 2024, je v športni dvorani Livada v Novem mestu potekalo področno prvenstvo v košarki za mlajše dečke. Naša šola je nastopila v skupini B proti novomeškima OŠ Center in OŠ Bršljin. Na žalost smo obe tekmi rednega dela izgubili (prvo bolj tesno, drugo pa prepričljivo) in tako končali tekmovanje v letošnjem šolskem letu. Prvaki so postali učenci OŠ Grm, ki so premagali OŠ Toneta Pavčka, tretji so bili učenci OŠ Bršljin.

Našo šolo so zastopali učenci Matic Šuštaršič, Bor Bunjevac, Mark Bradač, Rok Pezdirc, Toni Klepec, Maj Vraničar, Vid Štefanič, Aleks Skušek, Žiga Tomc, Urban Pavlič in Rok Luič.

Rezultati skupine A:

OŠ Center – OŠ Bršljin, 28 : 24;

OŠ Loka Črnomelj – OŠ Center, 22 : 26;

OŠ Loka Črnomelj – OŠ Bršljin, 21 : 43.

David Štefanič, mentor krožka košarke.

Dostopnost