Skoči na glavno vsebino

V petek, 26. 1. 2024, je bila naša šola povabljena na OŠ Stopiče, kjer so pripravili 11. likovne delavnice Bajke in povesti o Gorjancih. Učiteljica Špela Vraničar je bila mentorica delavnice; vsako leto jo namreč vodi učitelj likovne umetnosti ali akademski slikar, kipar, ki si zamisli potek ustvarjanja. 

Tokrat smo slikali v aspektivi na bajko Gluha loza, ki smo jo povezali tudi z glasbo. 

Našo šolo so zastopale učenke Manca Lozar, Evita Pavšič, Ela Janežič in Lara Pezdirc. Naredile so čudovite izdelke in si ogledale tudi ustvarjanje sovrstnikov. 

Na šoli so za nas gostoljubno poskrbeli. Najprej sta nas pozdravila ravnatelj Robert Rogelj in organizatorka, likovna pedagoginja Mateja Hočevar, pripravili so simpatično plesno točko in nas pogostili z malico in kosilom.

Izdelki bodo na ogled na odprtju razstave 7. 2. 2024 na OŠ Stopiče. Lepo vabljeni. 

Dostopnost