Skoči na glavno vsebino

Ob vstopu v leto 2024 nas je gospod dr. Franc Brinc ponovno obdaril z donacijo 5.000,00 evrov. Kot je zapisal: »Polepšajte otrokom njihovo otroštvo in jim poleg obveznega znanja ponudite še druge zanimive dejavnosti, ki jim bodo prišle prav v kasnejšem življenju. Po novem letu lahko že koristite denar za dejavnosti – leta 2024 pa bodo skoki v Planici, ki jih bo obiskala tudi vaša šola. Mogoče se kaj ponovno srečamo.«

Želimo si, da bi nas dr. Franc Brinc obiskal, če ne prej, pa 19. aprila 2024, ko bo na PŠ Griblje 22. strokovno srečanje učiteljev podružničnih šol Slovenije.

Z globokim spoštovanjem, res iz srca, se dr. Francu Brincu zahvaljujemo za darilo. Z radostjo, presenečenjem in veseljem so učenci rekli: “Dobri mož nas je obdaril!”

Ob tako srčnem darilu obljubljamo, da bomo donirana sredstva porabili tako, kakor je zapisal dr. Franc Brinc.

PŠ Griblje

Dostopnost