Skoči na glavno vsebino

V sredo, 8. 11. 2023, je v dvorani OŠ Mirana Jarca potekalo občinsko tekmovanje v košarki za starejše dečke. Poleg organizatorke, OŠ Mirana Jarca, sta tekmovali še OŠ Belokranjskega odreda Semič in OŠ Loka Črnomelj. Naši učenci so se po zmagi nad vrstniki iz Semiča pomerili z ekipo OŠ Mirana Jarca in po dokaj izenačeni tekmi srečanje izgubili z rezultatom 40 proti 50. Vseeno sta se obe prvouvrščeni ekipi uvrstili na področno prvenstvo, ki bo 13. 11. 2023 v Novem mestu. Najboljši strelec področnega tekmovanja je bil naš Ivano Pršlja; na dveh tekmah je dosegel 41 točk.

Vsem dečkom naše ekipe čestitam za napredovanje. Sodelovali so: Ivano Pršlja, Leo Vardić, Mario Perak,  Matic Šuštarič,  Alen Mirtič,  Urban Pavlič,  Matic Starc,  Anže Klobučar,  Maj Adlešič,  Jurij Majerle,  Jaka Imširović,  Blaž Perković in Antonijo Aščić.

David Štefanič, mentor krožka košarke.

Rezultati tekem:

OŠ Mirana Jarca – OŠ Belokranjskega odreda Semič  52:16

OŠ Loka – OŠ Belokranjskega odreda Semič  46:27

OŠ Mirana Jarca – OŠ Loka 50:40

Dostopnost