Skoči na glavno vsebino

Na OŠ LOKA Črnomelj smo se tudi letos odzvali povabilu Rdečega križa Črnomelj in sodelovali v dobrodelni akciji »Drobtinica – malo … je veliko« za pomoč socialno ogroženim družinam. Zbiralna akcija je potekala od srede, 18. 10., do ponedeljka, 23. 10. 2023, na vseh lokacijah naše šole. V njej so sodelovali tako učenci kot zaposleni. Zbrali smo kar 284 litrov mleka, in sicer:

  • OŠ Loka (6.–9. razred) – 80 litrov,
  • PŠ Adlešiči – 67 litrov,
  • PH Stratus (1.–3. razred) – 64 litrov,
  • Srednja šola Črnomelj (5. a, b, c in 4. b ) – 49 litrov,
  • Vrtec Otona Župančiča Črnomelj (4. a in 4. c) – 12 litrov,
  • PŠ Griblje – 12 litrov.

Vsem učencem, staršem, zaposlenim ki ste v akciji sodelovali se v imenu šole in RK iskreno zahvaljujemo.  Največja pohvala in zahvala pa gre staršem, učencem in učiteljem PŠ Adlešiči, saj je povprečno prinesel vsak učenec več kot 1,5 litra.

Dostopnost