Skoči na glavno vsebino

Tudi letošnje šolsko leto je torbo že pospravilo in tako so učenci prve triade (nekateri prvič) pozdravili počitnice. Zadnji šolski dan se je zaključil s prireditvijo, ki je potekala v petek, 23. 6. 2023, in na kateri smo počastili rojstni dan Republike Slovenije ter se do septembra poslovili od šolskih klopi. Na prireditvi smo se predstavili z različnimi točkami – s petjem, plesom, deklamacijo, hudomušnimi pesmicami … Nastopali so prav vsi učenci! Na koncu smo skupaj zaplesali in odplesali v poletje. Drage učenke in dragi učenci, želimo vam lepe in brezskrbne počitnice. Preberite kakšno knjigo, podarite objem in nasmeh, predvsem pa naj bo čim več gibanja, varnih skokov v vodo, druženja s prijatelji … preživite jih tako, kot si vi najbolj želite. Imejte kar se da lepe počitnice.

Dostopnost