Skoči na glavno vsebino

25. junija praznujemo vsi Slovenci in Slovenke dan državnosti. Ta dan obeležuje spomin na 25. junij 1991, ko je Slovenija postala neodvisna. V šoli pa se dan prej, 24. 6., učenci in učitelji razveselimo konca pouka.

Dan državnosti in konec pouka smo proslavili s šolsko prireditvijo 1. šolsko uro.

Učenci, ki so na prireditvi recitirali, so bili Mark Bradač, Aneja Dvojmoč in Marjetka Absec. Z igranjem na harmoniko sta prireditev popestrila Timon Klobučar in Jošt Klepec. Na trobento je zaigral David Petric. V ritmu hip hopa so poskakovale Julija Vrlinič, Eva Kastrin in Ana Pezdirc. Spretnosti twirlinga sta pokazali Vita Vukčevič in Ema Kozan. Prireditev je povezoval Rok Skukan.

V letošnje šolsko leto se je vrnilo kar precej tekmovanj in natečajev. Posameznikom in skupinam, ki so dosegli visoke dosežke, je gospod ravnatelj podelil priznanja.

Učitelji in učiteljice Osnovne šola Loka Črnomelj vam želimo, da preživite brezskrbne, sončne, nasmejane in igrive počitnice.

Vnovič na snidenje v mesecu septembru.

Dostopnost