Tretji dan našega bivanja v šoli v naravi je zaznamovalo izpopolnjevanje tehnik plavanja, izlet z ladjo v Piran ter večerno ustvarjanje in športne igre. Predvsem izleta v Piran smo se zelo veselili. Vožnja z ladjo je bila pravo doživetje. V Piranu smo si ogledali Akvarij Piran, se povzpeli do cerkve Sv. Jurija ter si na plaži privoščili sladoled.

V sredo so sledile še zadnje priprave na ocenjevanje plavanja in ocenjevanje. Veseli smo bili vseh osvojenih priznanj. Popoldan je minil v sproščenem vzdušju, ko smo še zadnjič skočili v bazen in morje. Zvečer je potekal turnir v nogometu med šolami in tematska zabava Debeli rtič ima talent, na kateri smo se petošolci OŠ Loka predstavili kar s petimi točkami (ples in twirling). Imeli smo se lepo.