Skoči na glavno vsebino

Slovensko društvo učiteljev angleškega jezika (IATEFL) je organiziralo tekmovanje v znanju angleškega jezika za sedmošolce. Tema letošnjega tekmovanja je bila Life unplugged.Učenci so se osredotočili na vprašanje, kako se ponovno naučiti komunicirati »face to face« in kako koristno ter učinkovito preživljati prosti čas brez elektronskih naprav.

Učenci so morali v angleščini napisati scenarij, ga zaigrati, posneti in zmontirati videoposnetek. Na šolskem tekmovanju sta s svojim prispevkom sodelovali dve ekipi. Obe sta se uvrstili na državno tekmovanje, ki je potekalo v mesecu marcu.  

Po objavi uradnih rezultatov smo bili zelo zadovoljni, saj je ekipa deklic, ki so jo sestavljale Lina Jerman, Izabela Štrucelj in Alja Brinc, s prispevkom ”Back in my days” osvojila srebrno priznanje. Ekipa dečkov, ki so jo sestavljali Jan Šterk, Izak Weiss in David Rožič, pa se je s posnetkom ”The past of our future” razveselila zlatega priznanja.

Vsem nagrajencem iskreno čestitamo.

                                                                                                          Mentorica: Helena Kambič

Dostopnost