Skoči na glavno vsebino

V torek, 4. aprila 2023, so učenci OŠ Loka Črnomelj pripravili Velikonočni bazar.

Obiskovalcem so ponudili številne izdelke ročne izdelave (pisanice, čestitke, knjižne kazalke …), pa tudi palačinke in tople napitke. Prav tako so pripravili različne animacije za otroke v starosti od 5 do 9 let.

Bazar je potekal na matični šoli v času govorilnih ur. Učenci so postavili stojnice in predstavili svoje izdelke staršem in učencem. V jedilnici so za otroke pripravili delavnico umetniškega ustvarjanja, družabne igre in različna tekmovanja. Pred šolo pa so potekale igre z žogo.

Bazar je bil zelo uspešen, vsa zbrana sredstva pa bodo namenjena šolskemu skladu OŠ Loka Črnomelj in za valeto 9. razredov.

Zahvaljujemo se vsem udeležencem, ki so prispevali k uspešnosti bazarja. Hvala za vaše donacije in pomoč.

Veselimo se vašega ponovnega obiska naslednje leto.

Učenci in kolektiv OŠ Loka Črnomelj

Dostopnost