34. srečanje otroških pevskih zborov Bele krajine – Zapojmo pesem 2019

V sredo, 20. marca 2019, je bilo v Kulturnem domu Črnomelj 34. srečanje otroških pevskih zborov Bele krajine – Zapojmo pesem 2019. Nastopilo je 11 otroških pevskih zborov osnovnih in glasbenih šol. Strokovna spremljevalka srečanja je bila gospa Tatjana Mihelčič Gregorčič. Na prireditvi so sodelovali trije pevski zbori OŠ Loka Črnomelj: OPZ Čebelice, ki ga vodi Anica Butala, OPZ Kresničke, podružnica Adlešiči in Starejša otroška pevska skupina OŠ Loka Črnomelj pod vodstvom zborovodkinje Majde Veselič. Vsem pevcem čestitamo za nastop na prireditvi.

Starejša otroška pevska skupina  je bila predlagana za regijsko tekmovanje, ki bo 10. maja v Semiču. Pevcem želimo uspešno in čim bolj ubrano petje tudi takrat.

Majda Veselič in Anica Butala, zborovodkinji

Več fotografij na spletni strani RADIA ODEON.