Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[

V soboto, 21. oktobra 2017, je na naši šoli potekalo 32. državno tekmovanje iz logike. Udeležilo se da je 86 tekmovalcev iz Bele krajine in Dolenjske, prav tako je prišlo 22 njihovih mentorjev. Iz naše šole so se državnega tekmovanja udeležili 3 učenci: Vid Kavčič (9. a), Neža Barič (8. a) in Gal Stopar ( 7. a). Njihova mentorica in vodja tekmovanja je Anja Golobič.
V uvodu so učenci naše šole skupaj z Darinko Krušič in Majdo Veselič pripravili kulturni program. V glasbenih točkah so nastopale Vesna Cekuta, Zara Kavčič , Sara Bahor, Neža Barič in recitatorka Nuša Hrelič pod mentorstvom Nevenke Kovač. Šestošolca Brin Jugovič in Žan Majerle, člana Plesnega Studio NM, sta prisotne navdišila s plesno točko hip hopa. Njun mentor je Simon Cerjak. Program sta vodili učenki 8. razreda Kaja Žunič in Neli Dražumerič. Vse prisotne sta pozdravili tudi županja ga. Mojca Čemas Stjepanović in ravnateljica OŠ Loka ga. Damjana Vraničar.
Vsem tekmovalcem smo zaželeli veliko znanja, predvsem pa tekmovalcev OŠ Loka Črnomelj.
Jan Brodarič in Nejc Brodarič, 6. c

]]>

Dostopnost