<![CDATA[

Zadnji šolski dan smo začeli s krajšim kulturnim programom, katerega je z Zdravljico otvoril šolski pevski zbor. Gospa ravnateljica je izpostavila učence 6. razreda z najboljšimi rezultati na NPZ-ju in podelila najvišja državna priznanja učencem od 4. do 8. razreda. Najbučnejši aplavz je prejel osmošolec Vid Kavčič, ki je osvojil kar PET zlatih priznanj! Tudi ekipi šestega razreda sta se izjemno odrezali na področju programiranja (mednarodno tekmovanje SCRIPT 2017), saj so Gal Dragoš, Miha Domitrovič, Tomi Poljaković in Bahor Nejc osvojili 1. mesto, Anja Grahek, Tinkara Pintarič in Špela Rom pa 2. mesto!

Čaka nas še podelitev spričeval in poslovitev od sošolcev. Vsem pa želimo lepe počitnice in dopust!