Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V tednu od 27. do 31. 3. 2017  v okviru projekta Erasmus+ Launching Our CO3 Satellite in  v sodelovanju s prostovoljci SŠ Črnomelj šole poteka »Teden prostovoljstva«, v katerega se je vključilo več kot 50 dijakov. S projektno temo »Aktivni v družbi« želijo v dijakih vzpodbuditi prostovoljstvo in in s tem obeležiti 20. obletnico delovanja prostovoljcev na SŠ Črnomelj. Pod mentorstvom profesoric Marte Strmec, Alexandre Kočevar in Janje Jankovič  so dijaki sodelovali z učenci v OŠ Loka Črnomelj, OŠ Vinica, OŠ Milke Šobar Nataša, otroci v  vrtcu Otona Župančiča Črnomelj, gojenci v Varstveno delovnem centru Črnomelj, varovanci v Domu starejših občanov Črnomelj in Metlika ter pomagali pri delu v Belokranjski veterinarski službi. Vsakodnevno dogajanje lahko spremljate na FB strani SŠ Črnomelj.

 

]]>

Dostopnost