Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[7. 12. 2016 je v telovadnici OŠ Mirana Jarca potekalo občinsko tekmovanje v košarki. Tekmovale so starejše deklice OŠ Mirana Jarca in OŠ Loka Črnomelj.

Po boljšem začetku deklic šole gostiteljice, ki so povedle z 9 proti 0, so se naša dekleta vztrajno rezultatsko približevala. V samem zaključku tekme so Ločanke povedle, vendar prednost skoraj izgubile v zadnji minuti tekme. Končni rezultat je tako znašal točko prednosti za OŠ Loka! Z zmago so se naša dekleta uvrstila na področno tekmovanje, ki ga bo 20. 12. 2016 gostila naša šola.

Ekipo OŠ Loka so zastopale: Sara Absec, Špela Šterk, Helnaida Džehverović, Pia Šterk, Žana Jakša, Asia Prijanovič, Nika Vidmar, Nastja Rožman, Nika Cvitkovič, Ana Miketič, Eva Gorše, Klara Jakša in Teja Rožman.

 

Mentor krožka: David Štefanič

]]>

Dostopnost