Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[

Lutkovni krožek deluje na naši šoli že vrsto let. Učenci izdelujejo lutke, se učijo rokovati z njimi in nastopati. Pripravili smo že kar nekaj predstav. V letošnjem šolskem letu krožek obiskujejo učenci 2. razreda. Nekateri vztrajajo že drugo leto zapored. Vaje so obiskovali tudi večkrat na teden v popoldanskem času. Trud je bil poplačan, saj so se uvrstili na državni nivo. Sedmega junija se bodo tako udeležili Srečanja lutkovnih skupin Slovenije, ki bo potekalo v Medvodah in se predstavili s priredbo pravljice O goskici, ki se je učila peti. Srečanje bo vodila selektorica srečanja Irena Rajh Kunaver.

                                                                                                        Mentorici Renata Grguraš in Andreja Butala

]]>

Dostopnost