Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[

V torek, 17. 11. 2015, smo bili v Knjižnici Črnomelj na predstavitvi pisateljice Tatjane Kokalj. Knjižničarka Breda Kočevar nas je že v začetku jeseni povabila k sodelovanju in povabilu smo se veselo odzvali.


Pisateljica je napisala ogromno knjig, predvsem za otroke, pa tudi nekaj knjig za odrasle. Piše pa tudi strokovne članke v različnih strokovnih revijah in sodeluje pri pisanju učbenikov za učitelje. Drugače je po poklicu profesorica razrednega pouka, slovenistike in pedagogike.

Šestošolki naše šole, Kaja Žunič in Neli Dražumerič, sta odlično odigrali skeč, s katerim sta predstavili pisateljico. Nasmejali sta tako glavno gostjo kot tudi poslušalce, med katerimi ni manjkalo otrok.

Pisateljica je tudi sama predstavila svoje tri najnovejše pravljice, obogatila pa jih je z ročnimi plišastimi lutkami.

Po prireditvi smo se obiskovalci in nastopajoči družili in kramljali z gostjo. Pozno torkovo popoldne je minilo v prijetnem pravljičnem vzdušju. Zahvaljujemo se knjižničarki Bredi, da nam je ponudila sodelovanje na predstavitvi. Mislim, da bomo vedno radi sodelovali na takšnih srečanjih.

Maja Špringer, knjižničarka

 

]]>

Dostopnost