Podružnica Griblje

V šolskem letu 2021/2022 je na šoli 11 učencev.

Pouk poteka v dveh kombinirani oddelkih. Učence 1., 2. in 3. razreda poučuje Branka Weiss, učence 4. in 5. razreda pa Jana Štajdohar. Tuj jezik angleščina poučuje David Štefanič, glasbeno umetnost v 1. triadi in podaljšano bivanje pa Ana Gregorac.

Preberite več …

Dogodki

MLADIM GASILCEM VOŠČIL SAM PREDSEDNIK GZ SLOVENIJE 

MLADIM GASILCEM VOŠČIL SAM PREDSEDNIK GZ SLOVENIJE 

Takoj po novem letu je mlade gasilce OŠ Loka Črnomelj prijetno presenetil predsednik Gasilske zveze Slovenije, tovariš Janko Cerkvenik. Mladi gasilci OŠ Loka Črnomelj vsako leto izdelajo novoletne voščilnice in jih pošljejo več ljudem, povezanim z gasilstvom. Malokdaj...

DONACIJA PODRUŽNIČNI ŠOLI GRIBLJE

Gospod dr. Franc Brinc nas je v mesecu novembru 2021 zelo razveselil z novico o ponovnem donatorstvu 5.000 evrov. V sporočilu je zapisal:  »Darovalec ob svojem 86. rojstnem dnevu podari Podružnični šoli Griblje 5.000,00 (pet tisoč) evrov. Kot sem videl ob obisku...

PRAVLJIČNO VZDUŠJE TUDI NA PODRUŽNIČNI ŠOLI GRIBLJE

PRAVLJIČNO VZDUŠJE TUDI NA PODRUŽNIČNI ŠOLI GRIBLJE

V sredo, 22. decembra 2021, sva knjižničarki Urša in Maja obiskali tudi učence na podružnični šoli Griblje, kamor sva »ponesli« praznično vzdušje med otroke od 1. do 5. razreda. Knjižničarka Urša Prus jim je predstavila čudovito pravljico z naslovom Želim si postati...

ZADNJI ŠOLSKI DAN V TEM KOLEDARSKEM LETU

Leto hitro mineva, tako se nam približuje tudi zadnji šolski dan v koledarskem letu, petek, 24. 12. 2021. Vsi avtobusi  v vse smeri bodo odpeljali ob 11.45. Kasnejših razvozov ne bo. Kosilo bo organizirano za vse oddelke, a se morajo učenci nanj prijaviti....

Šolsko tekmovanje iz razvedrilne matematike

Šolsko tekmovanje iz razvedrilne matematike

V sredo, 1. 12. 2021, je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz razvedrilne matematike. Tekmovanja se je udeležilo 59 učencev od 1. do 9. razreda, vključno z učenci iz obeh podružničnih šol. Kar 27 učencev je prejelo bronasto priznanje, trije pa se bodo udeležili...

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA BOBER

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA BOBER

V dnevih 15.–19. 11. 2021 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz računalniškega razmišljanja Bober. Tekmovanja se je udeležilo 131 učencev 2.–9. razreda.  Bronasto priznanje je osvojilo 69 učencev. Najboljši rezultat je na šoli osvojila Špela Brinc in se tudi...

Prireditev POKAŽI KAJ ZNAŠ

Prireditev POKAŽI KAJ ZNAŠ

Na osnovni šoli Loka Črnomelj imamo ogromno talentiranih učencev, ki so dejavni na različnih področjih. Glede na to, da je lanska prireditev ‘’Pokaži, kaj znaš’’ zaradi situacije s Covidom-19 odpadla, smo se...

ŠPORTNI DAN – PŠ GRIBLJE

ŠPORTNI DAN – PŠ GRIBLJE

V sredo, 20. 10. 2021, smo imeli učenci podružnične šole Griblje športni dan. Z avtobusom smo se odpeljali do Brezovice pri Črmošnjicah, od tam pa po planinski poti na vrh hriba, imenovanega Markova glava. Med potjo smo občudovali jesenski gozd in poslušali zvoke...

MEDNARODNI MESEC ŠOLSKIH KNJIŽNIC 2021, 1. 10. 2021–31. 10. 2021

MEDNARODNI MESEC ŠOLSKIH KNJIŽNIC 2021, 1. 10. 2021–31. 10. 2021

»Nekoč, pred davnimi časi …«, slogan letošnjega Mednarodnega meseca šolskih knjižnic, ki ga koordinira Sekcija za šolske knjižnice pri Zvezi bibliotekarskih društev Slovenije, nas je tudi na OŠ Loka Črnomelj popeljala v čarobni svet pravljic, ki nam omogočajo, da se...

OBISKAL NAS JE dr. FRANC BRINC

OBISKAL NAS JE dr. FRANC BRINC

V petek, 8. oktobra 2021, nas je obiskal dr. Franc Brinc, donator PŠ Griblje. Dobrodošlico mu je zaželela ravnateljica šole Damjana Vraničar in mu v zahvalo predala spominsko darilo. Predstavili smo mu učila, ki smo jih kupili s podarjenimi sredstvi. Z zanimanjem sta...

Hitri kontakt

OŠ Loka Črnomelj
Kidričeva 18
8340 Črnomelj
T: (07) 62 07 101
E: info@os-loka-crnomelj.si

Poslovna hiša Stratus
1. triada
T: 040 763 860

Varna raba interneta

Arhivi