O podružnici Adlešiči

V šolskem letu 2021/2022 je na šoli 40 učencev. Prvič je prestopilo šolski prag 8 prvošolcev.

Pouk poteka za 4. razred samostojno, za 1. in 2. razred ter 3. in 5. razred pa kombinirano. Učence 1. in 2. razreda poučujeta Renata Grguraš in Tadeja Kuzma, učence 3. in 5. razreda poučuje Katarina Simčič, učence 4. razreda pa Darko Kočevar.

Preberite več …

Dogodki

Rezultati s šolskega tekmovanja VZORCI, Podružnična šola Adlešiči

Rezultati s šolskega tekmovanja VZORCI, Podružnična šola Adlešiči

Prejšnji teden je na Podružnični šoli Adlešiči potekalo šolsko tekmovanje Vzorci. Udeležilo se ga je 14 učencev od 1. do 4. razreda. Učenci so dosegli naslednje rezultate: Bronasto priznanje prejmejo: Nina Veselič, Lea Cvitkovič, Sara Ferkula. Biserno priznanje...

MLADIM GASILCEM VOŠČIL SAM PREDSEDNIK GZ SLOVENIJE 

MLADIM GASILCEM VOŠČIL SAM PREDSEDNIK GZ SLOVENIJE 

Takoj po novem letu je mlade gasilce OŠ Loka Črnomelj prijetno presenetil predsednik Gasilske zveze Slovenije, tovariš Janko Cerkvenik. Mladi gasilci OŠ Loka Črnomelj vsako leto izdelajo novoletne voščilnice in jih pošljejo več ljudem, povezanim z gasilstvom. Malokdaj...

Tehniški dan Železniški promet in presenečenje

Tehniški dan Železniški promet in presenečenje

V četrtek, 23. 12. 2021, smo imeli učenci 3. a, 3. b in 3. r PŠ Adlešiči tehniški dan Železniški promet.   Zjutraj smo se peš odpravili do železniške postaje Črnomelj. Vreme je bilo prijetno zimsko hladno, toda nas ni zeblo, saj smo se toplo oblekli....

ZADNJI ŠOLSKI DAN V TEM KOLEDARSKEM LETU

Leto hitro mineva, tako se nam približuje tudi zadnji šolski dan v koledarskem letu, petek, 24. 12. 2021. Vsi avtobusi  v vse smeri bodo odpeljali ob 11.45. Kasnejših razvozov ne bo. Kosilo bo organizirano za vse oddelke, a se morajo učenci nanj prijaviti....

Šolsko tekmovanje iz razvedrilne matematike

Šolsko tekmovanje iz razvedrilne matematike

V sredo, 1. 12. 2021, je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz razvedrilne matematike. Tekmovanja se je udeležilo 59 učencev od 1. do 9. razreda, vključno z učenci iz obeh podružničnih šol. Kar 27 učencev je prejelo bronasto priznanje, trije pa se bodo udeležili...

Zapadel je prvi sneg, Podružnična šola Adlešiči

Zapadel je prvi sneg, Podružnična šola Adlešiči

Prvi sneg je pred dnevi odel našo vas in v zraku je že čutiti praznično razpoloženje. Učenci so postali razigrani in še bolj ustvarjalni. Ob praznični glasbi so hiteli z izdelavo okraskov, v objemu katerih je šola praznično zažarela. Seveda nismo pozabili na božično...

UNESCO projekt Moder stol

UNESCO projekt Moder stol

V šolskem letu 2021/2022 smo se na Osnovni šoli Loka Črnomelj odločili, da že drugo leto zapored izvedemo projekt Modri stol – nekdo misli nate. Vanj so bili vključeni učenci Podružnične šole Adlešiči, ki obiskujejo podaljšano bivanje. Odločili smo se, da projekt...

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA BOBER

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA BOBER

V dnevih 15.–19. 11. 2021 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz računalniškega razmišljanja Bober. Tekmovanja se je udeležilo 131 učencev 2.–9. razreda.  Bronasto priznanje je osvojilo 69 učencev. Najboljši rezultat je na šoli osvojila Špela Brinc in se tudi...

Prireditev POKAŽI KAJ ZNAŠ

Prireditev POKAŽI KAJ ZNAŠ

Na osnovni šoli Loka Črnomelj imamo ogromno talentiranih učencev, ki so dejavni na različnih področjih. Glede na to, da je lanska prireditev ‘’Pokaži, kaj znaš’’ zaradi situacije s Covidom-19 odpadla, smo se...

UVOD V VESELI DECEMBER V 4. RAZREDU PODRUŽNICE ADLEŠIČI

UVOD V VESELI DECEMBER V 4. RAZREDU PODRUŽNICE ADLEŠIČI

Ta teden smo si popestrili ure likovne umetnosti tako, da smo s seboj prinesli božične kape, majice ...  in mnogo dobre volje. Ob poslušanju božične glasbe in pitju čaja smo okraševali učilnico ter si privoščili čisto pravi praznični "žur". Učenci so ustvarili...

Hitri kontakt

OŠ Loka Črnomelj
Kidričeva 18
8340 Črnomelj
T: (07) 62 07 101
E: info@os-loka-crnomelj.si

Poslovna hiša Stratus
1. triada
T: 040 763 860

Varna raba interneta

Arhivi