O podružnici Adlešiči

V šolskem letu 2020/2021 je na šoli 38 učencev. Prvič so prestopili šolski prag 4 prvošolci. Pouk poteka za 3. razred samostojno, za 1. in 2. razred ter 4. in 5. razred pa kombinirano. Učence 1. in 2. razreda poučujeta Renata Grguraš in Tadeja Kuzma, učence 3. razreda poučuje Katarina Simčič, učence 4. in 5. razreda pa Darko Kočevar.

Preberite več …

Dogodki

Tradicionalni slovenski zajtrk na Podružnični šoli Adlešiči

Tradicionalni slovenski zajtrk na Podružnični šoli Adlešiči

V petek, 11. 6. 2021, je tudi na PŠ Adlešiči potekal »nadomestni« Tradicionalni slovenski zajtrk. Slogan za jubilejni 10. Tradicionalni slovenski zajtrk je bil »Zajtrk z medom – super dan!« Prvo šolsko uro smo se vsi okrepčali z medom, maslom, kruhom, jabolkom in...

Tretji dan šove v naravi

Tretji dan šove v naravi

Tretji dan šole v naravi nas je čakal izlet z ladjico v Piran, spoznavanje zgodovine mesta in ogled akvarija. Pozdraviti nas je prišla tudi gospa ravnateljica in nam zaželela prijeten preostanek bivanja na Debelem Rtiču. Proti večeru smo barvali kamenčke, učitelji pa...

Druga dan šole v naravi na Debelem Rtiču

Druga dan šole v naravi na Debelem Rtiču

Drugi dan se je pričel s prezgodnjim vstajanjem, veliko energije in voljo po novih spoznanjih. Spoznali smo biološko pestrost Debela Rtiča, plavali, ustvarjali ter se igrali. Lep pozdrav.

NARAVOSLOVNI DAN V KRAJINSKEM PARKU LAHINJA

NARAVOSLOVNI DAN V KRAJINSKEM PARKU LAHINJA

V petek, 4. 6. 2021, smo se 1. razredi matične šole Loka in podružnične šole Adlešiči, odpeljali do Krajinskega parka Lahinja. Vodniki so nas razdelili v manjše skupine, v katerih so potekale različne dejavnosti. Po krajši predstavitvi parka in nekaterih pripomočkov,...

Debeli Rtič, prvi dan

Debeli Rtič, prvi dan

Zgodaj smo vstali, se z avtobusom odpeljali, na solinah pristaliin na Debelem Rtiču ostali.  Fino smo se imeli, dobro jedli, se igrali in smejali,za žogo se podili in ves sladoled pokupili. Zvečer utrujeni zaspali in v svetu sanj...

ŠOLSKI EKOVRT NA PŠ ADLEŠIČI

ŠOLSKI EKOVRT NA PŠ ADLEŠIČI

Kljub razmeram (covid-19) se na PŠ Adlešiči trudimo, da naš vrt ohranjamo v vsej svoji podobi. Zavedamo se, da je pouk oziroma varstvo na prostem varno okolje z zelo nizko možnostjo okužbe. Gibanje na svežem zraku krepi človekov imunski sistem in ravno pandemija nas...

Teden umetnosti na PŠ Adlešiči

Teden umetnosti na PŠ Adlešiči

Na Podružnični šoli Adlešiči smo ob prijavi na projekt v tednu umetnosti načrtovali družabno-kulturni dogodek, ki bi povezal vse učence naše šole, hkrati pa bi z njim mlade opomnili o pomembnosti umetnosti v našem okolju. Ker smo dobršen del šolskega leta delovali na...

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA VZORCI, PODRUŽNICA ADLEŠIČI

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA VZORCI, PODRUŽNICA ADLEŠIČI

V petek, 28. 5. 2021, je na Podružnični šoli Adlešiči potekalo šolsko tekmovanje Vzorci. Udeležili so se ga učenci od 1. do 3. razreda. Dosegli so naslednje rezultate: Ime in priimekRazredŠolsko priznanjeMaj Volf1. pbisernoMila Vraničar1. pbisernoJan Miketič1....

TRETJEŠOLCI PŠ ADLEŠIČI SODELOVALI NA FESTIVALU »IGRAJ SE Z MANO«

TRETJEŠOLCI PŠ ADLEŠIČI SODELOVALI NA FESTIVALU »IGRAJ SE Z MANO«

V letošnjem letu obeležujemo 15. obletnico obstoja Mednarodnega festivala ‘Igraj se z mano’. Gre za šolsko prireditev, ki poteka v organizaciji Centra Janeza Levca Ljubljana ter Društva za kulturo inkluzije. Festival letos zaradi epidemioloških razmer poteka tako...

Hitri kontakt

OŠ Loka Črnomelj
Kidričeva 18
8340 Črnomelj
T: (07) 62 07 101
E: info@os-loka-crnomelj.si

Poslovna hiša Stratus
1. triada
T: 040 763 860

Varna raba interneta

Arhiv