Leto hitro mineva, tako se nam približuje tudi zadnji šolski dan v koledarskem letu, petek, 24. 12. 2021. Vsi avtobusi  v vse smeri bodo odpeljali ob 11.45. Kasnejših razvozov ne bo.

Kosilo bo organizirano za vse oddelke, a se morajo učenci nanj prijaviti.

Podaljšano bivanje bo organizirano za prijavljene učence 1. triade, prav tako kosilo za vse oddelke, a se morajo učenci nanj prijaviti.

Podružnična šola Adlešiči:

Odhod avtobusov v obe smeri bo ob 11.25. Kasnejših razvozov ne bo.

Podaljšano bivanje bo organizirano za prijavljene učence 1. triade. Organizirano bo tudi kosilo za vse oddelke, a se morajo učenci nanj prijaviti.  Kosilo bo za vse prijavljene učence ob 11. uri.

Podružnična šola Griblje:

Na PŠ Griblje pouk poteka do 11.30. Po končanem pouku učenci oddidejo domov.

PH Stratus:

Odhod avtobusa v Loko bo ob 11.30. Kosilo bo za prijavljene učence, ki gredo na avtobus ob 10.45. Za ostale prijavljene, ki ostanejo na podaljšanem bivanju, pa ob 12. uri. Podaljšano bivanje bo organizirano za prijavljene učence 1. triade.

Lepe in mirne praznike, v letu 2022 pa vse dobro.