Dragi starši!

Pri vodenju evidenc o vzgojno-izobraževalnem delu na šoli uporabljamo program Lo.Polis. Sestavni del programa je tudi portal za starše, ki se je v lanskem šolskem letu temeljito posodobil, dodane so nove vsebine, do portala pa dostopate preko spletne strani lopolis.si. Tako imate starši sedaj vse informacije zbrane na enem mestu.

Do portala lahko starši dostopate z uporabniškim imenom in geslom, ki ga dobite v šoli (Sonja Malnarič, sonjamal@os-loka-crnomelj.si ).  Lahko pa to željo sporočite tudi razredniku, ki jo bo predal naprej.

Če boste geslo pozabili, na spletni strani lopolis.si v okencu za prijavo kliknite na možnost Ste pozabili geslo?

Vsi starši, ki imate uporabniško ime in geslo, lahko na portalu Lo.Polis koristite brezplačen dostop do vsebin – Lo.Polis START paket.

Več si preberite v celotnem obvestilu za starše.