Ob svetovnem dnevu knjige so učenke in učenci OŠ Loka Črnomelj lahko fotografirali ali ilustrirali naslovnice svojih najljubših knjig. Pošiljali so jih v virtualno knjižnico v aplikaciji MS Teams ali jih osebno prinesli v knjižnico. Učenci 3. a in 3. b so z učiteljicama med poukom ustvarili čudovite risbice naslovnic. Otroci iz 3. b pa so z učiteljico Marijo Plavec celo napisali lepe misli o branju.

Knjižničarji se vsem udeleženim, tako učencem in učiteljem v tem projektu, lepo zahvaljujemo. Prepričani smo, da smo vsi skupaj dodali kanček dobrega k bralni kulturi in spoštovanju do knjige.

Kolaž naslovnic knjig in nekaj lepih misli o branju bomo razstavili v matični šoli, poslovni hiši Stratus in na Podružničnih šolah Adlešiči in Griblje.

Knjižničarji OŠ Loka Črnomelj