Spoštovani starši! 

Veseli nas, da smo lahko zopet začeli s poukom v šolskih prostorih. Organizacija pouka, varstva učencev in podaljšanega bivanja je potekala po načrtih. Hvala tudi vam, starši, za upoštevanje vseh navodil in priporočil.  

Ste pa danes nekateri starši zopet parkirali na pločniku pred vhodom in s tem močno ovirali prihode in odhode avtobusov. Naj vas opozorimo, da je pravilno parkiranje osnova za varnost vaših otrok in vas samih. Za zaposlene in obiskovalce OŠ Loka Črnomelj, kamor spadate tudi starši, je predvideno označeno parkirišče na desni strani. Prostora je dovolj. O pravilnem parkiranju obvestite tudi ostale družinske člane, ki prevzemajo vaše otroke. Pri vhodu v stavbo vas na to opozarja nameščeno opozorilo.  

Spoštovani starši, verjamemo, da je varnost naših učencev na prvem mestu, zato vas prosimo za razumevanje in sodelovanje. 

. Črnomelj, 9. 2. 2021

  .                                                                                                                                             vodstvo šole